Tvůj domov, tvé misto s uměním, které miluješ

in the fire 130/60cm

 Vítejte v galerii recyklovaného umění

RoArt Studio nabízí umění vyrobené z recyklovatelného materiálu z vlastní tvorby i na zakázku, Tyto materiály dodávají každému obrazu jedinečnost. Pomůže také vytvořit obohacenou, mírumilovnou a povznášející atmosféru ve vašem domově. Toto umění je zaměřeno na to, aby vás, vaší rodinu a hosty vtáhlo do světa fantazie, emocí a dekoru.

 

infinity 130/60cm

the storm 200/100cm

Recyklované umění je kreativní dílo, na kterém je experimentováno pomocí z vyřazených a znovuobjevených materiálů, které měly kdysy jiný účel, jako je například odpadové dřevo, zpracovaný papír, ale i plastový materiál. Díky těmto materiálum, které jsou velkou inspirací, vzniká něco jedinečného a originálního zakomponované v obrazech.

 

 

Na všech obrazech je vidět skutečná 3D textura, která vystupuje z povrchu plátna a zvědavost každého diváka nutí povrch obrazu prozkoumat dotykem. Pokud je světlo zepředu, textura se jeví jako plochá a je neviditelná. Čím více světla přichází ze strany, struktura vypadá silnější. 

gentle seduction 150/70cm

Zvolte si velikost plátna, barvičky, materiál a třeba i námět.

Máte rádi hrubý a popraskaný povrch malby, nebo jste milovníci dřeva?

Pokud hledáte něco originalního pro sebe, nebo jako dárek, kromě prodeje ze své vlastní tvorby, také pracuji na zakázky.

 

sleduj  Roart studio na


Zde uvidíte kolekci obrazů menších velikostí v neutrálních odstínech.

Barvy dokáží předávat informace bez potřeby slov, jsou všude okolo nás. Barvy vypovidají o naší osobnosti, vyvolávají v nás určité emoce a pocity; od radosti k neklidu, od uvolnění k nadšení.

Dále nabízím digitální kresby, které se dají vytisknout  na papír s nádhernou vláknitou strukturou a zrnitým povrchem.

Tyto digitalní kresby jsou vytisklé na uměleckém papíře Hahnemühle Fine Art.

Tisk díky krásně matnému vzhledu akvarelové struktury získá detailnější vzhled než na běžném fotografickém papíru.