romana václaviková

Tvůj domov, tvé misto s uměním, které miluješ

magic life 150/40cm

 Vítejte v galerii recyklovaného umění

 

in the fire 130/60cm

RoArt Studio nabízí umění vyrobené z recyklovatelného materiálu z vlastní tvorby i na zakázku, Tyto materiály dodávají každému obrazu jedinečnost. Pomůže také vytvořit obohacenou, mírumilovnou a povznášející atmosféru ve vašem domově. Toto umění je zaměřeno na to, aby vás, vaší rodinu a hosty vtáhlo do světa fantazie, emocí a dekoru.

 

infinity 130/60cm

Recyklované umění je kreativní dílo, na kterém experimentuji pomocí z vyřazených a znovuobjevených materiálů, které měly kdysy jiný účel, jako je například odpadové dřevo, zpracovaný papír, ale i plastový materiál.

Díky těmto materiálum, které jsou mou velkou inspirací, vzniká něco jedinečného a originálního zakomponované v obrazech.

 

the storm 200/100cm

 

Na všech obrazech je vidět skutečná 3D textura, která vystupuje z povrchu plátna a zvědavost každého diváka nutí povrch obrazu prozkoumat dotykem. Pokud je světlo zepředu, textura se jeví jako plochá a je neviditelná. Čím více světla přichází ze strany, struktura vypadá silnější. 

gentle seduction 150/70cm

Zvolte si velikost plátna, barvičky, materiál a třeba i námět.

Máte rádi hrubý a popraskaný povrch malby, nebo jste milovníci dřeva?

Pokud hledáte něco originalního pro sebe, nebo jako dárek, kromě prodeje ze své vlastní tvorby, také pracuji na zakázky.

 

sleduj  Roart studio na


Zde uvidíte kolekci obrazů menších velikostí v neutrálních odstínech.

Barvy dokáží předávat informace bez potřeby slov, jsou všude okolo nás. Barvy vypovidají o naší osobnosti, vyvolávají v nás určité emoce a pocity; od radosti k neklidu, od uvolnění k nadšení.

Dále nabízím digitální kresby, které se dají vytisknout  na papír s nádhernou vláknitou strukturou a zrnitým povrchem.

Tyto digitalní kresby jsou vytisklé na uměleckém papíře Hahnemühle Fine Art.

Tisk díky krásně matnému vzhledu akvarelové struktury získá detailnější vzhled než na běžném fotografickém papíru.

 

Poznáte to? Najednou zaslechnete hudbu, která vám připomíná určitý moment ve vašem životě, nebo ucítíte vůni, co vás vrátí do času vzpomínek. A co takhle peříčko, které najednou přistane před vámi. Určitě jste se již setkali s něčím podobným, kdy jste se nad tím zamysleli, nebo vás dokonce napadlo spojení s osobou, kterou stále máte v srdci.