Tvůj domov, tvé místo s uměním, které miluješ

Chcete originální a osobní obraz na míru, který vám bude dělat radost každý den

 

Vedle vlastní tvorby, vytvářím i obrazy na zakázky.

Zvolte si velikost plátna, barvičky, materiál a třeba i námět. 

Máte rádi hrubý a popraskaný povrch malby, nebo jste milovníci dřeva? Potřebujete zútulnit místnost, větší prostory, nebo kancelářy?

Vyrábím abstraktní obrazy přesně na míru. Ráda nahlédnu do vašeho interiéru, vyslechnu si váš příběh, vaše přání a podle toho zakomponuji vše do díla. Během procesu vás budu kontaktovat a seznamovat s průběhem práce.

Váš obraz, který bude nejen jedinečný, ale bude také vyroben v mém ateliéru, který se nachází v Art Centre ve městě Aalsmeer v Nizozemí.

 

 

co nabízím

 

Obrazy abstraktního stylu s pomocí materiálů a textury v různých velikostech.

Malba může být jednotná, nebo rozdělena na vicero plátnech.

Také maluji figurativní umění.

Dále nabízím digitální kresby, které se dají vytisknout  na papír s nádhernou vláknitou strukturou a zrnitým povrchem.

 

 

Andělská křídla

 

Vedle abstraktních obrazů také vytvářím Andělská křídla.

Odjakživa je tento symbol používán jako znamení podpory a ochranný amulet připomínající našeho strážného anděla. Dále symbolizuje bezpečí, nezávislost, lehkost, čistotu, ale také touhu po svobodě a volnost. Ve středověku  byla křídla také znamením rychlosti a síly.
Zvolte si velikost plátna, tvar křídel a barvy. Chcete, cítit na dotek jejich povrch? Vytvořím je pro vás i s jemnou teksturou. Možná si přejete, aby byla součástí vašeho interiéru, osobnosti a vzpomínek?

Napište a domluvíme se na podrobnostech. Vyrobím pro vás ojedinělá křídla, která ve vás vyvolají emoce a dájí vašemu domovu, to co pro vás osobně symbolizují.

 

 

 

obrazy jsou určeny

 

- pro každého nadšence umění, který si chce zpříjemnit, nebo zútulnit domov

- pro vaše blízké, nebo přátele jako dárek

- pro firmy, jako dekorativní doplněk pro inspirujicí a příjemné pracovní místo, ale také pro zútulnění větších prostorů.

 

přípravy

 

Po domluvě na ceně, materiálu, barev, velikosti a kvalitě plátna, začnu s vytváření díla. Pokud se jedná o figurativní malbu, nakreslím na papír nebo namaluji na plátno předběžnou siluetu. Před ukončením obrazu ještě jednou přeposílám fotku k eventuelnimu doladění barev.

Obrazy nakonec přetírám ochranou vrstvou, která je možná ve třech různých povrchových efektů. Je to matný, sametový a nebo lesklý povrch.

Ke každému obrazu vystavuji certifikát autentičnosti.

něco o rámech

 

Ke kompletnímu zakončení díla patří i výměnný rám, který může být velmi důležitou součástí obrazu, spolu tvoří jednotnost.

Rámy, které mám k dispozici jsou dřevěné, jednoduché. a ve třech neutrálních barvách, černý, bílý a světlé dřevo. Cena záleží na velikosti plátna.

Barvu jde nejlépe sladit podle barevné kompozice malby a samozřejmě i interiéru.

Rám odděluje obraz od okolí, přináší ochranu, celost, luxus, pomůže zvýraznit barvy v malbě a esteticky doplňuje interiér. Obraz se dá okamžitě pověsit na zeď.

Chtěli by jste se dozvědět vic a nebo potřebujete některé typy ohledně pověšení obrazu? Klikni zde dole na můj blog.

Typy jak správně pověsit obrazy

Zeď, hřebík, kladivo a hotovo! Obraz pověšen… !?? 
Moment, tak jednoduché to nebude. Pokud vám záleží i na správném balanci mezi nábytkem a doplňky v interiéru, pak je důležité vzít v úvahu, že jste uměleckému dílu vybrali správné místo a že visí v té správné výšce.

Lees meer »

ceny

 

Ceny obrazů a kreseb jsou rúzné a odlišují se od velikosti a techniky.

Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.

 

 

extra služby

 

Potřebujete pomoc při výběru velikosti plátna a eventuelně i pro umístnění obrazu ve vašem interiéru.

Nebo máte problém při tridění vice druhu uměni a jeho rozložení.

Možná nevíte, jak rozmístit doplňky, které jste si během času pořídili? Zdá se vám, že váš domov ztratil svůj styl a harmonii?

I zde vám můžeme poradit s asistencí influencerky s instagramovým profilem @dum_ve _svahu, můžete kontaktovat přímo jí, nebo zde přes můj website.