Barvy vypovidají o naší osobnosti, vyvolávají v nás určité emoce a pocity; od radosti k neklidu, od uvolnění k nadšení. Navíc dokáže předávat informace bez potřeby slov. A protože mají velký vliv na našíí náladu, vytvořila jsem pro milovníky toužící po přirozenosti, jemných a pastelových barev tuto kolekci.

Zde je použita decentní textura, kterou, můžete cítit i na dotek. Povrch je jemně hrubý.

Tato malba je součástí setu tří obrazů. Pro zpestření neutrálních barev, jsem zde použila podle přání trochu žluté a růžové v pastelových odstinech. Samozřejmně zde záleží jaký efekt od barviček očekaváte, aby zárověň vkusně zapadl do vašeho interiéru a odrazil se ve vaší osobnosti.

Zde na této fotografii vidíte možnost zavěšení setu tří obrazků, které jsou vytvořeny na menších plátnech v různých velikostech a dají se různě  nakombinovat podle přání.

Tyto minimalistické obrazy velmi dobře pozdvihnou jednoduché rámy. O rámech více informací zde

Některé interierové styly nabízí jiné možnosti vystavení obrazu. Jsou tím napříkad skandinavský, minimalistický nebo industriální styl bydlení, kde postačí, když obraz položíte na komodu, stolek nebo na polici a o stěnu ho jen opřete.

Často nepotřebujete hlubokou polici, protože mnohé rámy jsou hluboké jen pár centimetrů.

 

Tyto malby sa dají také vytiskout v různých velikostech na umělecký papír Hahnemühle Fine Art s nádhernou vláknitou strukturou a zrnitým povrchem..

Tisk díky krásně matnému vzhledu akvarelové struktury získá detailnější vzhled než na běžném fotografickém papíru.

 

Přírodní pastelové barvy jsou krásně čisté, vyzařují jakýsi klid. Základem jsou známé přírodní barvy jako smetanová, písková, béžová. Jsou zde velmi skromně použité, ale nepůsobí nudně, protože k těmto jemným pastelům je přidána poutavější barva,například paletu zemitých barev.