Andělská křídla

 

Symbol, který byl používán jako znamení podpory a ochrany, patří k jedním z nejkrásnějších spirituálních obrazů, které téměř každý někdy v životě vnímá nebo s ním má něco společného.

Andělská křídla připomínající našeho strážného anděla. Symbolizují bezpečí, nezávislost, ztělesňují přání, víru lehkost, čistotu, ale také touhu po svobodě a volnosti. Ve středověku  byla křídla také znamením rychlosti a síly.

 

wings of protection

wings of peace

Wings Of Peace

wings of family

wings of youth

 

Poznáte to? Najednou zaslechnete hudbu, která vám připomíná určitý moment ve vašem životě, nebo ucítíte vůni, co vás vrátí do času vzpomínek. A co takhle peříčko, které najednou přistane před vámi. Určitě jste se již setkali s něčím podobným, kdy jste se nad tím zamysleli, nebo vás dokonce napadlo spojení s osobou, kterou stále máte v srdci.

 

 

wings for my little girl

wings of innocence

wings of power

 

Ne všechna andělská křídla jsou však zobrazena stejným způsobem.

Zvolte si velikost plátna, tvar křídel a barvy. Chcete, cítit na dotek jejich povrch? Vytvořím je pro vás i s jemnou texturou. Možná si přejete, aby byla součástí vašeho interiéru, osobnosti a vzpomínek?

 

 

under the wings

wings of purple kindness

wings of love

 

Napište a domluvíme se na podrobnostech. Vyrobím pro vás ojedinělá křídla, která ve vás vyvolají emoce a dá vám a vašemu domovu, to co pro vás osobně symbolizují.

 

wings of blooming dreams

video tvorba andělských křídel "wings of protection"

pink wings

wings of blue power

 

srdce