DŘEVO

 

neuvěřitelně úžasný přírodní materiál, který nabízí mnoho možností kreativity. Kousky odpadového i divokého dřeva,  vytvářející fascinujici hrubou texturu. Dřevo, které je na všech obrazech použito, je od umělců, kteří pracujici se dřevem, či nalezené zbytky rozdrcených stromu a větví v přírodě.

 

novinka

magic life 150/40cm                    


 

Ráda experimentuji se dřevem v různých formách zpracování jako u obrazů na těchto stránkách. Unikátní a neustále měnící se textura dává mým obrazům vždy novou dimenzi a vzhled. Charakteristický hrubý povrch vzniká pomocí jiných materiálů. 

Některé obrazy zde jsou vyrobeny na zakázku.

kolekce přírodních elementů

 

november (listopad) 115/75cm  

coral (korál) 60/60cm 

seed (semínko)  115/75cm  

síla barev

 

hnědá

 

 

Hnědá barva symbol stability, klidu, zemitosti, úplnosti a noblesu,. I přestože není oblíbená, máme ji všude kolem nás. Dává nám pocit bezpečí, jistoty a útulnosti. Vedle toho hnědá  rychle nebledne.

 

THE CLOCK, abstract painting, on canvas 70/ 115cm, bruin, ligt blue, sold!

bílá / pastelové odstíny

 

Bílá je nejasnější z barev,  Je symbolem čistoty, klidu a nevinnosti, ale také bezchybnosti, jednoduchosti a touhy po dokonalosti bez jakýchkoliv kompromisů. Je chladivou barvou, která zvětšuje prostor a působí klidně. Mezi teplejší odstíny bílé patří vanilkově bílá, přírodní len, nebo holubí šeď.

 

modrá

 

Modrá je dokonalá asertivní barva. Znamená stabilitu a sílu, protože je spojena s oblohou a oceány. Představující spolehlivost, moudrost, loajalitu a poctivost.

PINK  /  PURPLE

GREY SHADES and GOLD

AQUAGREEN

RED