Recyklované umění je kreativní dílo, na kterém je experimentováno pomocí z vyřazených a znovuobjevených materiálů, které měly kdysy jiný účel, jako je například odpadové dřevo, zpracovaný papír, ale i plastový materiál. Díky těmto materiálum, které jsou velkou inspirací, vzniká něco jedinečného a originálního zakomponované v obrazech.

Na všech obrazech je vidět skutečná 3D textura, která vystupuje z povrchu plátna a zvědavost každého diváka nutí povrch obrazu prozkoumat dotykem.
Pokud je světlo zepředu, textura se jeví jako plochá a je neviditelná. Čím více světla přichází ze strany, struktura vypadá silnější.   

Umění z Roart studia je zaměřeno na to, aby vám pomohly vytvořit obohacenou, mírumilovnou a povznášející atmosféru ve vašem domově.

DŘEVO

DŘEVO - neuvěřitelně úžasný přírodní materiál, který nabízí mnoho možností kreativity. Kousky odpadového i divokého dřeva,  vytvářející fascinujici hrubou texturu a naopak piliny, či hobliny fungují skvěle jako médium, jsou flexibilní a snadno se s nimi pracuje. Dřevo, které je na všech obrazech použito, je od umělcu, kteří pracujici se dřevem, či nalezené zbytky rozdrcených stromu a větví v přírodě.

 


PAPÍR

PAPÍR - práce s papírem přináší tvůrčí svobodu a rozmanitost. Je jedno z nejjednodušších médií, které je zde používáno jako stavební a konceptualní prvek k vytvoření různorodého povrchu na plátně. Odpadový papír, který je v teto kolekci umění použit, je ručně zpracován například technikou quilling, v podobě vyrobeného papíru-machè či v nastříhané formě.


MALBY NA PAPÍRU